Друге пленарне засідання 2 сесії 8-го скликання Семенівської сільської ради

Дата: 24.12.2020 14:52

24.12.2020р. відбулось друге пленарне засідання 2 сесії 8-го скликання Семенівської сільської ради о 11 годині в адмінприміщенні за адресою с. Великі Низгірці, вул.Центральна, 17. Можливо це остання сесія в цьому році . Цим пояснюється значний перелік питань порядку денного який затвердили депутати. Найважливіші з них стосуються головного документу – сільського бюджету на 2022 рік та затвердження програм, згідно яких буде працювати сільська рада в наступних бюджетних періодах.

На розгляд сесії винесені питання:

1.Про бюджет Семенівської сільської територіальної громади на 2021 рік.

2.Про утворення Відділу фінансів Семенівської сільської ради, як юридичної особи.

3.Про затвердження структури та чисельності апарату відділу фінансів виконавчого комітету Семенівської сільської ради.

4.Про затвердження положення про преміювання, виплати матеріальної допомоги та інших доплат та надбавок посадовим особам та службовцям відділу фінансів Семенівської сільської ради.

5.Про затвердження Положення про цільовий фонд Семенівської сільської ради.

6.Про затвердження Програми навчання та підвищення кваліфікації працівників, посадових осіб місцевого самоврядування, депутатів, керівників комунальних підприємств, установ і організацій Семенівської сільської ради на 2021-2025 роки.

7.Про вcтановлення батьківської плати за харчування дітей у закладах дошкільної освіти Семенівської територіальної громади.

8.Про організацію харчування учнів закладів загальної середньої освіти Семенівської територіальної громади.

9.Про перерозподіл фінансової підтримки комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської сільської ради на 2020 рік.

10.Про надання фінансової підтримки комунальному некомерційному підприємству «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської сільської ради на 2021 рік.

11.Про затвердження Порядку використання коштів.

12.Про затвердження Положення про Грамоту Семенівської сільської ради.

13.Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку Семенівської сільської ради на 2020-2022 роки.

14.Про затвердження Програми «Турбота» по поліпшенню соціального захисту громадян Семенівської сільської ради на 2021-2025 роки.

15. Про затвердження Програми підтримки та розвитку Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської сільської ради на 2021-2025 роки.

16.Про затвердження Комплексної довгострокової програми розвитку земельних відносин та охорони земель Семенівської сільської ради на 2021-2025 роки.

17. Про затвердження Програми безоплатного та пільгового забезпечення лікарськими засобами у разі амбулаторного лікування окремих груп населення Семенівської сільської територіальної громади на 2021 рік.

18.Про затвердження структури та чисельності апарату відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Семенівської сільської ради.

19.Про затвердження структури та чисельності апарату Семенівської сільської ради та її виконавчих органів.

20.Про затвердження мережі та загальної чисельності закладів та установ Семенівської сільської ради.

21.Про продовження дії нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Семенівської сільської ради.

22. Про план роботи сільської ради на I півріччя 2021 року.

23.Про перелік громадських робіт.

24. Про затвердження переліку об’єктів та видів суспільно-корисних оплачуваних робіт для осіб, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді громадських робіт на 2021 рік.

25.Про передачу майна комунальної власності в оперативне управління та користування КнП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Семенівської сільської ради.

Всі рішення прийнято переважно одноголосно!