До уваги платників податків!!! Деклараційна кампанія 2021: граничні строки сплати податкових зобов’язань

Дата: 26.01.2021 16:41

До уваги платників податків!!!

Деклараційна кампанія 2021: граничні строки сплати податкових зобов’язань

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області інформує, що триває деклараційна кампанія 2021. Фізичні особи, які отримали доходи у 2020 році, відповідно до норм Податкового кодексу України, зобов’язані подати податкову декларацію про майновий стан і доходи (Декларація).

Крім того, таким платникам необхідно сплатити податкові зобов’язання, визначені в Декларації, а саме:

до 19 лютого 2021 року (включно) – фізичними особами – підприємцями (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування);

протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку подання Декларації – фізичними особами, стосовно яких проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування);

02 серпня 2021 року – громадянами та особами, які здійснюють незалежну професійну діяльність.

Платник податку на доходи фізичних осіб – фізична особа, який зобов’язаний подати Декларацію, визначити та сплатити свої податкові зобов’язання, сплачує за кодами бюджетної класифікації:

«11010500» – «податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування»;

«11011001» – «військовий збір, що сплачується за результатами декларування».

Інформація про реквізити банківських рахунків для сплати податків відповідно до адміністративно-територіального устрою України оприлюднена на офіційному вебпорталі ДПС у рубриці«Бюджетні рахунки» (https://tax.gov.ua/byudjetni-rahunki/).

Бердичівська ДПІ  ГУ ДПС у Житомирській області