Виконавчий комітет Семенівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

Дата: 12.02.2021 20:02

Виконавчий комітет Семенівської сільської ради

оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб

місцевого самоврядування:

• Начальник Відділу освіти, молоді та спорту

Вимоги до кандидатів: Вища освіта не нижче ступеня магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою.

Стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років.

Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці за вакантними посадами надається спеціалістами відділу організаційно-кадрової, правової роботи та з питань діловодства Семенівської сільської ради за телефоном: 0680415007. Для подачі документів для участі у конкурсі на заміщення даної вакантної посади звертатися за адресою: с.Хажин вул.Двірська ,1,каб.№4.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Останній день прийому документів для участі в конкурсі 15 березня 2021 року до 17.00.

Спеціаліст відділу організаційно-кадрової,

правової роботи та з питань діловодства                                   Л.А.Петяк