Увага!!! Зростає захворюваність на коронавірус.

Дата: 01.03.2021 15:18

May be an image of стоїть

Дорогі жителі Семенівськоі громади! Протягом двох останніх тижнів фіксується значне зростання захворюваності на коронавірус. Тільки з початку з цього тижня було виявлено багато нових випадків. Хворіють цілі родини.

Як зазначає головний лікар КНП ЦПМСД Семенівськоі сільськоі ради Світлана Глушкова, протягом останнього тижня спостерігається вкрай велике зростання захворювання на COVID-19 серед мешканців нашоі громади.Також зросла кількість звернень пацієнтів. У п’ятницю відібрано 17 зразків, з яких 15 позитивних. Сьогодні відібрано 40 зразків і результатів поки що не має.Пацієнти все частіше мають важкий перебіг хвороби.Такого ще не було .

Ріст захворюваності зумовлений багатьма чинниками, зокрема недотриманням дистанції у громадських місцях, відсутністю засобів індивідуального захисту у місцях масових скупчень людей.

Закликаю мешканців посилено дотримуватися карантинних обмежень, зберігати масковий режим, дотримуватись соціальної дистанції, без нагальної необхідності не відвідувати місць скупчень людей.Бережіть себе і своїх близьких