Наша громада найактивніша!

Дата: 17.02.2021 13:48
Кількість переглядів: 1018

Сьогодні закінчено подачу ініціатив і серце втішається, що наша громада відзначена, як найактивніша, експертами Британської ради в Україні з найбільшою кількістю ідей. Куратор Проекту Татьяна Носова.

Варто нагадати,що Семенівською громадою оголошено конкурс проектів за наступними напрямками: зміцнення соціальної згуртованості в Україні; створення та зміцнення зв’язків між волонтерами, владою, бізнесом та іншими учасниками суспільних процесів; підтримку людей старшого віку та сприяння поширенню інклюзії (підвищення рівноправного доступу до середовища громади, зокрема людей з інвалідністю); сприяння розвитку молоді, популяризації активної громадянської позиції та формування лідерських якостей; сприяння ментальному здоров'ю жителів громад в умовах соціального дистанціювання; сприяння досягненню гендерної рівності та забезпечення дотримання рівності прав та можливостей; сприяння покращенню стану навколишнього середовища.

Семенівська об'єднана територіальна громада в рамках Конкурсу проєктів соціальної дії, що фінансується за кошти Британської ради в України та місцевого бюджету Семенівської громади (по 150 000 гривень).

Всі дуже гарно попрацювали. Роботи попереду ще багато. Сильніші разом !!!