Сьогодні відбулося відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини

Дата: 16.02.2021 15:55
Кількість переглядів: 255

Нарешті цей день настав. Від усієї душі дякую усім :хто заклав першу цеглину і крок за кроком, зусилля за зусиллям наближали цю подію та довели до прекрасного результату. Сьогодні відбулося відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Останній соціальний об’єкт у селі був побудований близько 40 років тому. І тут така надзвичайна справа.

Незалежно від того, як діє медична установа: в обласному, районному центрі чи селі, лікарські послуги мають бути однаково якісними та надаватись в належних умовах, тому вирішення питань, котрі стосуються забезпечення якісної медичної допомоги є вкрай актуальними.

Сьогодні зусилля всіх рівнів влади спрямовані на покращення матеріально-технічної бази закладів охорони здоров’я та надання якісних медичних послуг населенню .Тому у Семенівській громаді була відкрита амбулаторія загальної практики сімейної медицини. На відкритті були присутні: голова Житомирської обласної державної адміністрації Віталій Бунечко; заступник голови Житомирської обласної державної адміністрації Юрій Оханський, депутат Житомирської обласноі ради Олександр Дмитрук; депутат Житомирської обласноі ради Людмила Кицак ; помічник народного депутата України Богдана Кицака Олександра Ремінна, директор «Центру утеплення» і його команда, почесний громадянин Бердичівського району Олексій Ульянович Ставінський, сільські депутати і старости

Поважні гості привітали присутніх з урочистою подією: побажали всім міцного здоров'я та гарної роботи закладу. Відкриття таких оновлених амбулаторій – це важливий крок задля збереження здоров’я мешканців громади.

Після урочистого перерізання символічної стрічки ,що ознаменувало відкриття нової амбулаторії всі присутні мали можливість оглянути приміщення закладу, його матеріально-технічне оснащення.

Понад 5 тисяч жителів громади і сусідніх населених пунктів зможуть отримати необхідну медичну допомогу в нашій амбулаторії. Ласкаво просимо!

Відтепер мешканці громади отримали якісні умови для перебування у закладі, а медичний персонал – належні умови праці, нове медичне оснащення.

Також амбулаторія отримала нове обладнання: ваги ,кардіографи, комп'ютерну апаратуру і офісні меблі. Варто зазначити, що від початку утворення Семенівськоі громади для покращення надання медичних послуг з сільського бюджету на первинну ланку медицини ,не враховуючи заробітної плати , направлено 5 млн.179 тис.грн. Разом ми сильніші!!! З повагою, сільський голова Наталія СЕМЕНЮК.

May be an image of 4 people, including Билоус Галина and Наталія Семенюк, люди стоять та просто неба

May be an image of 2 людини, люди стоять та кулькаMay be an image of 6 people, including Билоус Галина, люди стоять, кулька та просто небаMay be an image of 7 people, including Наталія Семенюк, люди стоять та у приміщенні