Проведено планове практичне заняття посадовими особами Бердичівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підримки

Дата: 24.02.2021 16:00

Si vis pacem, para bellum (з лат. — «Хочеш миру — готуйся до війни!»)

Сьогодні,24 лютого, посадовими особами Бердичівського об’єднаного міського територіального центру комплектування та соціальної підримки, на базі Семенівської сільської ради в Хажинському старостинському окрузі, для керівників Семенівської, Бердичівськоі, Гришковецькоі, Швайківської та Райгородоцькоі територіальних громад проведено планове практичне заняття. Детально розглянуто роботу адміністраціі пункту збору територіальної громади (старостинського округу) в особливий період з метою підвищення теоретичних знань та уточнення функціональних обовязків під час проведення мобілізації людських та транспортних ресурсів. Також було доведено основні вимоги та порядок ведення військового обліку та військового призову. Захід був насичений ,всі заплановані цілі було досягнуто. Щиро сподіваємось,що до практичного виконання даного заняття справа не дійде .Не має сумнівів у необхідності збереження миру в усьому світі, небезпеки війни й можливості в її запобіганні.

May be an image of 1 особа та стоїтьMay be an image of 1 особа, стоїть та у приміщенніMay be an image of 1 особа та стоїтьMay be an image of 1 особа та стоїть