Дата: 10.03.2021 15:32

сільського  голови

10.03.2021 № 58-о

Виконавчий  комітет  Семенівської  сільської  ради  оголошує конкурс на заміщення  вакантної  посади  посадових осіб   місцевого самоврядування:

-спеціаліста  відділу  організаційно-кадрової,  правової  роботи  та з  питань               діловодства

Вимоги до кандидата: Вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Знання спеціального законодавства ,що пов’язане із завданням та змістом роботи спеціаліста.  Стаж роботи не обов'язковий.

Інформація  щодо  основних  функціональних  обов’язків, розміру та  умов оплати праці за вакантною посадою надається спеціалістами відділу організаційно-кадрової, правової роботи та з питань діловодства Семенівської сільської ради за телефоном:  0983678309.

Для подачі документів для участі у конкурсі на заміщення даної вакантної посади звертатися за адресою: Житомирська область Бердичівський район село Семенівка  вул.Героїв Майдану, 4. .

Документи  приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Останній день прийому документів для участі в конкурсі 09 квітня 2021 року до 17.00.

Спеціаліст  відділу організаційно-кадрової,

правової роботи та з питань діловодства            (підпис існує)           Лариса  ПЕТЯК