Засідання сільської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Семенівської сільської ради

Дата: 30.04.2021 15:42

На зображенні може бути: текст

Сьогодні в режимі онлайн було проведено позачергове засідання сільської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Семенівської сільської ради. За результатами засідання, з урахуванням пропозицій та зауважень, внесених у ході його проведення було вирішено:

- Відповідно до Постанови КМУ від 09 грудня 2020 року №1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами від 21 квітня 2021 року № 405), забезпечити впровадження на території Семенівської сільської ради обмежувальних протиепідемічних заходів, згідно до встановленого рівня епідеміологічної небезпеки до 30 червня 2021 року.

- Старостам, діловодам, депутатам сільської ради (за згодою), керівнику Центру культури та дозвілля провести роз’яснювальну роботу та інформування населення щодо рекомендацій МОЗ України на відповідній території на період вихідних, святкових та поминальних днів, а саме: заохочення онлайн-богослужінь для вірян; збільшити кількість сесій благословення та зменшити їх тривалість; зафіксувати вхідні двері на територію та у приміщеннях храмів у відкритому стані; перебувати в масках, як в середині приміщення, так і на вулиці, на подвір’ях чи на території храмів; встановити обмеження на відвідування служби перед благословенням всередині храмів (одна людина на 4 кв.м.); встановити заборону на здійснення обрядів, що передбачають фізичний контакт (наприклад поцілунки святинь); забезпечити дотримання дистанції між прихожанами на вулиці – не менше ніж 1.5 метра; рекомендувати відвідувати обряд благословення та освячення їжі лише одній особі від домогосподарства, без сімейних відвідувань; людям похилого віку та з хронічними захворюваннями утриматися від відвідування храмів, краще освятити кошик на свіжому повітрі біля церкви; утриматися від святкових відвідувань родичів та друзів, щоб не наражати одне одного на небезпеку (Термін: 01-04 травня 2021 року, 08-10 травня 2021 року).

Бережіть себе ????