Це не наше сміття, але це наша громада

Дата: 13.04.2021 14:31

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, дорога та деревоНа зображенні може бути: трава та дерево

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, дерево та дорога

Це не наше сміття ,але це наша громада ??Освітяни,працівники шкіл і дитячих садочків,працівники виконкому сьогодні власним прикладом роблять Семенівську громаду кращою????????????

ЧИСТОТА І БЛАГОУСТРІЙ СЕЛА - СПРАВА ЧЕСТІ ВСІХ ЙОГО ЖИТЕЛІВ ТА ВІЗИТНА КАРТКА НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ.

13 квітня у нас в громаді проходить загальносільська толока .

Протягом дня працюємо над ліквідацією несанкціонованих сміттєзвалищ, очищення водних джерел, очищення від сміття лісосмуг уздовж шляхів,впорядкування кладовищ, пам’ятників і тд.1000 пакетів на 120 л заповнені вщерть і їх не вистачило.Роботи ще багато .Сильніші разом ??????

Потрібно пам’ятати, що благоустрій – це візитна картка кожного населеного пункту, і лише від самоорганізованості й самоповаги ми зможемо досягнути успіху і задоволення від результатів роботи.