Призначення субсидії з 01.05.2021 року, здійснюється лише після подання нових заяви та декларації з усіма необхідними документами

Дата: 06.05.2021 18:25

ОГОЛОШЕННЯ

Сектор соціального захисту населення Семенівської сільської ради повідомляє про те, що, відповідно до внесених змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2021р.  №420             щодо призначення житлової субсидії, призначення субсидії з 01.05.2021 року, здійснюється лише після подання нових заяви та декларації з усіма необхідними документами, а саме :

1. Довідка про склад сім’ї з сільської ради.

2. Довідка з газопостачальної компанії про відсутність заборгованості за спожитий газ.

3. Повідомлення про сплату за електроенергію за попередній місяць.

4. Паспорти, документи, що підтверджують реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб- платників податків всіх членів домогосподарства (код), свідоцтва про народження дітей до 14 років, додатки 13.

5. Реєстр з банківської установи на заявника.

6.Свідоцтва про розлучення, свідоцтва про смерть ( в разі неохідності).

Прийом громадян буде проводитись лише за попереднім записом на прийом за телефонами з червня 2021року:

-0674943833 завідувач сектору соціального захисту населення

Стефанович Оксана Михайлівна.

-0985661087 спеціаліст сектору соціального захисту населення

Ніконова Світлана Валентинівна.

Протягом травня-вересня 2021року документи необхідні для призначення житлової субсидії приймаються від громадян структурним підрозділом з питань соціального захисту населення Семенівської сільської ради, за адресю: м. Бердичів, вул.Соборна 23, каб.№7.