До уваги платників податків! Торгівля та послуги без РРО

Дата: 21.04.2021 18:51

До уваги платників податків!

Торгівля та послуги без РРО

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області нагадує платникам  податків, що до 1 січня 2022 року  відтерміновано обов’язок використовувати РРО або ПРРО фізичними особами – підприємцями, платниками єдиного податку другої - четвертої груп, обсяг доходу яких протягом календарного року не перевищує  220 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 01 січня податкового (звітного) року, крім тих, які  здійснюють:

- реалізацію технічно складних побутових товарів, що підлягають гарантійному ремонту;

- реалізацію лікарських засобів, виробів медичного призначення та надання платних послуг у сфері охорони здоров’я;

- реалізацію ювелірних та побутових виробів з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівдорогоцінного каміння.

Тож суб’єкти підприємницької діяльності, які здійснюють один із вищеперерахованих видів діяльності, при проведенні розрахункових операцій зобов’язані використовувати належним чином зареєстровані РРО або ПРРО.

Щодо ветеринарних аптек та закладів ветеринарної медицини, то вони не належать до закладів охорони здоров’я людей, тому вимоги щодо застосування РРО або ПРРО з 1 січня 2021 року на них не розповсюджуються.

Бердичівська ДПІ  ГУ ДПС у Житомирській області