До уваги платників податків!!! Порядок подання податкової декларації про майновий стан і доходи новоствореним ФОП

Дата: 20.03.2021 19:19

До уваги платників податків!!!

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області нагадує, що фізична особа – підприємець, яка зареєстрована протягом року в установленому законом порядку, або переходить на спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, або перейшла із спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності, подає податкову декларацію про майновий стан і доходи за результатами звітного року, в якому розпочата така діяльність або відбувся перехід на (перехід із) спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

При цьому податкова декларація подається за звітний період, який дорівнює календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб – підприємців, протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного року.

Бердичівська ДПІ  ГУ ДПС у Житомирській області