9 травня - це пам"ятна дата...

Дата: 09.05.2021 13:24

Фото без опису Фото без опису

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять, квітка та просто неба На зображенні може бути: 2 people, including Наталія Семенюк, люди стоять та просто неба

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять, квітка та просто неба На зображенні може бути: 8 people, including Наталія Семенюк, Міла Лисак and Билоус Галина, люди стоять, пам’ятник та просто неба

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та просто неба На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та просто неба

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять, пам’ятник та просто неба На зображенні може бути: 16 людей, дитина, люди стоять та просто неба

9 травня 2021 Це пам’ятна дата - 76-річчя перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Сьогодні у нашій громаді відбулись богослужіння і покладання квітів до братських могил і обелісків ,щоб віддати шану воїнам, які боронили наші села, нашим землякам, що полягли у нерівній боротьбі з нацистами в буремні роки Другої світової війни.

Ми не повинні забувати про тих людей, які пройшли крізь найскладніші випробування, відстояли право людей на свободу, врятували нашу країну та світ від нацизму. Ми з великою вдячністю говоримо про мужність, стійкість та самовідданість учасників Другої світової війни.

Нехай День перемоги і надалі передається з покоління в покоління, нехай зберігає в наших серцях такі поняття, як Батьківщина, честь, обов'язок і пам'ять.