Бути щасливими у власній домівці

Дата: 14.05.2021 16:55

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

Бути щасливими у власній домівці

В Україні триває реалізація державної програми допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування. Грошові компенсації на придбання нерухомості особами зазначених пільгових категорій передбачені у держбюджеті. Так, повноправною власницею власної квартири у місті Малин стала дитина-сирота, уродженка села Дубівка Пасічник Дарина.

Сьогодні, 14 травня, разом зі старостою та фахівцями служби у справах дітей і соціального захисту населення навідались у гості до нашої родини. Гостинні, доброзичливі, відкриті люди зустріли нас. Чесно кажучи, я просто захоплююся такими родинами. І хоча, крім радощів, є й багато проблем, складнощів, але не маю сумніву, що ця сім’я подолає їх, тому що є найголовніше – їхня любов одне до одного. Хоч багато було негараздів на їхньому, ще досить невеликому, життєвому шляху, але ангели-охоронці поруч з ними. Бажаємо їм величезного щастя.