Турнір з футболу "Юні таланти 2021".

Дата: 26.05.2021 11:38

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та трава

На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та на відкритому повітрі

25 травня 2021 року за сприяння відділу освіти, молоді та спорту Семенівської сільської ради на базі Красівської школи з метою пропагування здорового способу життя, популяризації футболу, сприяння знайомству та дружнім стосункам серед учнів громади відбувся турнір з футболу "Юні таланти 2021".

??За підсумками змагань, у старшій лізі перше місце виборола команда Семенівської школи, друге місце команда Спортивного Клубу "Бердичів", третє місце команда Іванковецької школи. У молодшій лізі перше місце СК Бердичів, друге Семенівська школа, третє - Красівська, четверте - Іванковецька.

????Кращі гравці команд у молодшій лізі:

СК "Бердичів" - Глєбов Арсен, Семенівська школа - Назимчук Ярослав, Красівська школа - Матвієнко Владислав, Іванківецька школа - Лижнюк Микола.

????Кращі гравці команд у старшій лізі:

Семенівська школа - Топольський Максим, СК "Бердичів" - Стрюков Микола, Іванковецька школа - Кучер Андрій.

????Усі команди отримали від відділу освіти в подарунок футбольні м'ячі та скуштували уху та інші смаколики, які приготували для юних футболістів у Красівській школі.

Yuriy Baliuk?????