1 000 000 гривень на обладнання сучасними електронними освітніми ресурсами 8-ми кабінетів початковоі школи і 4-х кабінетів математики.

Дата: 22.05.2021 17:52

Фото без опису

1 000 000 гривень! Рівно стільки коштів отримає Семенівська громада на обладнання сучасними електронними освітніми ресурсами 8-ми кабінетів початковоі школи і 4-х кабінетів математики.

Фінансування відбудеться в рамках Всеукраїнського проекту «Інноваційний прорив», який реалізовано Асоціація міст України у співпраці з Міністерство цифрової трансформації України та ГО Центр освітніх реформ наші діти.

Окрім того, на сьогоднішньому регіональному форумі місцевого самоврядування «Децентралізаційна реформа: фундамент є, будуємо стіни» говорили про розвиток громад, реалізацію проектів, фінансові інструменти розвитку, публічні інвестиції у території, про проблеми та рішення.

Комунікація важлива!

Вдячна за запрошення до відвертої розмови! Розділяємо позитив з колегами! Сильніші разом!!!

Наталія Семенюк ????