ДИТИНСТВО ЗАВЖДИ РАЗОМ З НАМИ

Дата: 07.06.2021 10:32
Кількість переглядів: 47

На зображенні може бути: 6 людей, дитина, люди сидять, люди стоять та у приміщенні На зображенні може бути: 13 people, including Надежда Войтюк, дитина, люди стоять, на відкритому повітрі та дерево

На зображенні може бути: 1 особа, дитина та на відкритому повітрі На зображенні може бути: 21 людина, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 12 людей, люди стоять та на відкритому повітрі На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

15 наших діток разом зі Службою у справах дітей Семенівськоі сільськоі ради приймали участь в обласному заході з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей «ДИТИНСТВО ЗАВЖДИ РАЗОМ З НАМИ»

Усмішки дітей – це, мабуть, найкраще, що може радувати погляд. У них стільки щирості і довіри, що розтане навіть найсуворіше й загартоване проблемами серце.

Дитинство – найпрекрасніша мить нашого життя, це – пора сподівань та здійснення мрій. Піклування про підростаюче покоління, його майбутнє – головний обов'язок батьків, суспільства та держави. Врешті-решт, саме для цього всі ми живемо та працюємо.

Щиро дякуємо Життомирській ОДА Віталій Бунечко Житомирській обласній раді Володимир Федоренко за гарне дитяче свято.

Натвлія СЕМЕНЮК