ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на  посаду  директора Красівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ц.Л.Посудевського  Семенівської сільської ради Житомирської області

Дата: 09.06.2021 16:13

про конкурс на  посаду  директора Красівської ЗОШ І-ІІІ ст.

ім. Ц.Л.Посудевського  Семенівської сільської ради

Житомирської області

Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Красівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  ім. Ц.Л.Посудевського  Семенівської сільської ради Житомирської області.

Заклад знаходиться за адресою: с. Красівка, Бердичівського району Житомирської області, вулиця Миру, буд. 24.

Посада: директор Красівської ЗОШ І-ІІІ ст.  ім. Ц.Л.Посудевського Семенівської сільської ради Житомирської області.

Умови оплати праці: посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються  відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30.08.2002р. №1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників    установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери», Постанови Кабінету Міністрів України від 20.04.2007р. №643 «Про затвердження   розмірів підвищення посадових окладів (ставок заробітної плати) та додаткової оплати за окремі види педагогічної діяльності у співвідношенні до  тарифної ставки», наказу МОН від 26.09.2005р. №557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників   навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», наказу МОН від 15.04.1993р. №102 «Про затвердження Інструкції про порядок обчислення   заробітної плати працівників освіти».

Кваліфікаційні  вимоги до керівника закладу освіти:

Керівником закладу загальної середньої освіти може бути особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

2. Не може обіймати посаду керівника закладу загальної середньої освіти особа, яка:

1) є недієздатною або цивільна дієздатність якої обмежена;

2) має судимість за вчинення злочину;

3) позбавлена права обіймати відповідну посаду;

4) за рішенням суду визнана винною у вчиненні корупційного правопорушення;

5) за рішенням суду визнана винною у вчиненні правопорушення, пов’язаного з корупцією;

6) підпадає під заборону, встановлену Законом України "Про очищення влади".

Перелік документів:

заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";

автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

копія паспорта громадянина України;

копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

довідка про відсутність судимості;

довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може надати інші документи, що підтверджують її професійні та/або моральні якості.

Кінцевий строк подачі документів: 22 червня 2021 року

Конкурсний відбір  розпочнеться  (06 липня)

Всі етапи конкурсу проходять протягом 1 дня:

І. Перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема цього Закону, Закону України "Про освіту" та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;

ІІ.  Перевірки професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання;

ІІІ. Публічної та відкритої презентації державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Перелік питань  для перевірки знання  законодавства у сфері загальної середньої освіти  затверджені центральним органом виконавчої влади у сфері освіти  і науки.

Форма перевірки знання законодавства – письмове тестування.

Зразок ситуаційного  завдання та критерії його оцінювання  висвітлені на сайті.

Документи подаються за адресою:

Село Семенівка, вул. Героїв Майдану, буд. 4, Бердичівський район, Житомирська область.

Особа, уповноважена  надавати інформацію про конкурс та приймати документи  для  участі  у  конкурсі: Онищук Н.А., телефон (096)2014020, електронна адреса: semenivkametod@ukr.net