Наша громада багата талантами

Дата: 14.06.2021 14:12

Фото без опису Фото без опису

Можливо, це художній твір 1 особа, квітка, дерево та на відкритому повітрі На зображенні може бути: 2 людини

Можливо, це художній твір deer

Наша громада багата талантами. Одним з яскравих представників талановитої молоді являється Ігор Швець із села Семенівка, який створює мистецькі шедеври.

У 2017 році його життя кардинально змінилось - важка травма хребта змусила пережити серйозні хірургічні втручання та важкі етапи реабілітації, сповнені болю, часом відчаю та перемог над самим собою. Проте, герой цього допису не здається. Ба більше, нетривале спілкування з ним заряджає позитивом та усвідомленням, що життя варте того, аби за нього боротись та наповнювати кольоровими фарбами.

Ми заохочуємо кожного нашого читача переглянути світлини зі справжніми витворами мистецтва. Картини маслом можуть стати гарним подарунком до Дня народження ваших рідних та близьких або будь-якого іншого святкового приводу. За номером телефону 097 276 14 77 можна домовитись з Ігорем про роботу на замовлення або ж придбати будь-яку із вже готових картин.

Лайк/Репост/Коментар вітається?????

Підтримаймо Ігоря ????