Павільйон «Чисте повітря» реалізований

Дата: 30.06.2021 13:59

На зображенні може бути: 2 людини, дитина, люди стоять, повітряна кулька та на відкритому повітрі На зображенні може бути: дитина, сидить та стоїть

На зображенні може бути: дитина, стоїть, повітряна кулька та на відкритому повітрі На зображенні може бути: дитина, стоїть, повітряна кулька та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 5 людей, дитина, люди стоять та на відкритому повітрі На зображенні може бути: дитина, стоїть та на відкритому повітрі

Павільйон «Чисте повітря» - черговий проект, що реалізований в рамках проведеного у лютому 2021 року пітчингу соціальної дії за підтримки Британської ради та співфінансування Семенівської сільської ради.

Згадана ініціатива - це ентузіазм чудового колективу дошкільного закладу «Журавлик» на чолі з Інною Захаровою (Инна Захарова). Велике бажання у плідній співпраці з батьками.

Шановні мужні наші чоловіки:

?????Радківський Богдан

?????Орлівський Іван

?????Грошев Юрій

?????Шемчук Ігор

Щиро дякуємо за вашу роботу??

Ви великі молодці ?????

Окрема вдячність Миколі Климчуку, який завжди приходить на допомогу!

Сердечно дякуємо???? ??????

Значний? обсяг підготовчих робіт проведено працівниками Семенівської сільської ради на чолі з Тетяною Носовою (Татьяна Носова).

Разом сильніші ??????????????

Наталія Семенюк ????