Відбувся ряд зустрічей робочих груп

Дата: 02.07.2021 11:47

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Протягом червня відбувся ряд зустрічей робочих груп стейкхолдерів (зацікавлених осіб) щодо зміни мережі закладів загальної середньої освіти в Семенівській громаді. Старости, батьки, директори шкіл опрацьовували різні сценарії розвитку освітньої галузі. Завдання не з простих, адже у зв’язку зі змінами законодавства усі заклади освіти повинні привести свої установчі документи до нових типів: ліцей, гімназія або початкова школа.

???????????Поряд з цим, наявні проблеми із незабезпеченістю освітньої субвенції на заробітну плату педагогічного персоналу, малокомплектність закладів, матеріально-технічний стан, нові вимоги Санітарного регламенту та Державних освітніх стандартів ставлять нові виклики, які потребують реагування та прийняття відповідних рішень.

????Наразі відбувається доопрацювання проекту рішення постійними комісіями депутатів сільської ради згідно раніше опрацьованих сценаріїв. Тому, всіх жителів громади, бажаючих долучитися до обговорення документу, запрошуємо на громадські слухання, які відбудуться 7 липня 2021 року о 9:00 год. в приміщенні клубу села Семенівка. Для участі запрошуються жителі громади з правом голосу. Просимо при собі мати паспорт та зареєструватися завчасно в організаторів о 8:40 год.

Yuriy Baliuk ?????