Футбольна громада

Дата: 01.07.2021 20:51

На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять та на відкритому повітрі На зображенні може бути: дитина, займається спортом, стоїть та трава

На зображенні може бути: 18 людей, люди стоять та на відкритому повітрі На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

Футбольна громада

Сьогодні у Бердичеві відбувся товариський турнір з футболу. В змаганнях взяли участь чотири команди вихованців СК Бердичів 2013/2014 років народження та новостворена команда СК Хажин, яку тренує Вадим Родзевич. У двох групах по три команди розіграли між собою золоті, срібні та бронзові нагороди. СК Хажин, що функціонує на базі Хажинської школи, виборов друге та третє місця. Це був дебют нашої команди. Діти задоволені адже кожен учасник турніру отримав медаль. А ми щасливі, що підростаюче покоління небайдуже до спорту!