Наша громада у числі 7 громад Житомирської області, що отримала субвенцію з державного бюджету

Дата: 03.07.2021 12:03

Немає опису світлини.

Відповідно до РОЗПОРЯДЖЕННЯ Кабінету Міністрів Украіни від 30 червня 2021 р. № 696-р. м. Київ

«Про затвердження розподілу обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, у 2021 році»наша громада у числі 7 громад Житомирської області, що отримала субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі. Працюємо разом і будемо сильніші ??????????????