Дитина віком до 14 років отримала дохід. Як її батькам отримати відомості про суми отриманих доходів?

Дата: 05.07.2021 14:23

До уваги громадян!

Бердичівська ДПІ ГУ ДПС у Житомирській області інформує, що для отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про джерела та суми доходів, виплачених малолітнім дітям (до 14 років), їх батькам (усиновителям, опікунам, піклувальникам) необхідно звернутися особисто до контролюючого органу за податковою адресою (місцем проживання) дитини або до будь-якого контролюючого органу (у разі тимчасового перебування за межами населеного пункту проживання).

Батькам чи відповідним особам необхідно подати заяву для отримання відомостей з Державного реєстру про суми/джерела виплачених доходів дітям та утриманих податків за формою № 10ДР. При поданні заяви необхідно пред’явити документи, що посвідчують особу одного з батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника), та свідоцтва про народження дитини. Це передбачено частиною другою ст. 14 Сімейного кодексу України, в якій зазначається, що дитина або особа, дієздатність якої обмежена, не може самостійно здійснювати свої права, ці права здійснюють батьки, опікун або самі ці особи за допомогою батьків чи піклувальника.

Бердичівська ДПІ  ГУ ДПС у Житомирській області