Впровадження Проекту «Об'єднуйся, допомагай – марно час не витрачай!»

Дата: 08.07.2021 14:19

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису На зображенні може бути: 9 людей, люди сидять, люди стоять, люди грають на музичних інструментах та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, повітряна кулька та у приміщенні На зображенні може бути: 8 людей, люди сидять та у приміщенні

А тим часом у Семенівській громаді продовжується впровадження за підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe Проекту «Об'єднуйся, допомагай – марно час не витрачай!», в рамках якого сьогодні у Семенівському будинку культури було проведено презентаційний круглий стіл. Метою заходу було ознайомлення мешканців та представників Семенівської сільської ради із започаткованою діяльністю волонтерських бригад самопомочі на території Семенівської громади в рамках реалізації проекту, а також обговорено кроки подальших дій та перспективи розвитку волонтерського руху в громаді.

Нагадаємо завдання проекту:

????????Поширити позитивний досвід згуртованості мешканців Семенівської громади шляхом проведення підсумкової конференції за участі місцевого населення, сусідніх громад Житомирської області та ЗМІ;

????????Залучити професійних спеціалістів для дводенного навчання учасників волонтерських бригад діяльності за обраними напрямками та роботі в команді задля протидії пандемії COVID-19; розпочати роботу волонтерських бригад;

????????Сформувати з числа активних представників молоді уразливих категорій три волонтерські бригади самопомочі для протидії наслідкам пандемії COVID-19 за трьома напрямками роботи.

За підтримки Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe у рамках проєкту «Об'єднуйся, допомагай – марно час не витрачай!» в Семенівській громаді було створено три волонтерські бригади за такими напрямками:

????Швачки – пошив багаторазових масок та екоторбинок (Закутинецький старостинський округ);

????Цифрові консультанти – допомога в електронному документообігу одиноким та особам похилого віку (Хажинський старостинський округ);

????Карантинні агітатори – протиковідний інформаційний штаб (Терехівський старостинський округ).

??Нагадаємо, що для зручності громадян та оперативного отримання інформації в рамках Проекту створено спеціальну лінію для консультацій за номером телефону: 093 51 51 551. Також нагадуємо контакти наших лікарів: Глушкова Світлана Іванівна, головний лікар ПМСД - 0989287767; Слюсар Юрій Володимирович, сімейний лікар - 0966249707; Глушков Дмитро Дмитрович, педіатр - 0983736447.

#ULEAD #децентралізація #decentralisation

Татьяна Носова ?????