Семенівська "первинка" продовжує проводити вакцинацію проти COVID-19

Дата: 08.07.2021 14:24

На зображенні може бути: 1 особа, автомобіль та дорога

Семенівська "первинка" продовжує проводити вакцинацію проти COVID-19. Станом на сьогоднішній день першою дозою вакцини AstraZeneca щеплено 340 жителів громади, з яких 180 жителів двома дозами. Окрім того, розпочато щеплення вакциною CoronaVac, першою дозою якої провакциновано 61 особу.

Станом на сьогоднішній день залишок вакцини CoronaVac складає 139 доз, половину з яких заплановано використати впродовж двох наступних днів (четвер, п’ятниця) для людей, які зареєструвались на вакцинацію: Сингаївка – 15 чоловік; Терехове/Кикишівка – 12 чоловік; Іванківці – 8 чоловік; Закутинці – 20 чоловік, Садки – 8 чоловік, Великі Гадомці – 7.

Нагадуємо, що кожен бажаючий захистити себе від COVID-19 може зареєструватись на вакцинацію за номером телефону: 093 51 51 551 (Єлизавета) або безпосередньо у свого сімейного лікаря: Глушкова Світлана Іванівна 0989287767, Слюсар Юрій Володимирович 0966249707, Глушков Дмитро Дмитрович 0983736447. Також можете звернутись безпосередньо в амбулаторію за адресою: с. Семенівка, вул. Героїв Майдану, 4.

Пам’ятаймо, що вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби. Бережіть своє здоров’я! ????

Світлана Глушкова

Дмитро Глушков