Правила безпечної поведінки на воді

Дата: 12.07.2021 14:29

Фото без опису

Впродовж минулих вихідних на водоймах Житомирщини загинуло п'ятеро людей. Про це повідомили в управлінні з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи Житомирської ОДА.

За даними управління цивільного захисту 10 липня в селі Українка Коростенського району в річці Ірша втопився 30-річний чоловік. У цей же день в селі Яструбенька у місцевому ставку загинув 27-річний чоловік.

Вже 11 липня повідомили про те, що у воді загинули ще троє людей. У Житомирі в річці Тетерів втопилася жінка 1938 року народження. В річці Ірша у Хорошеві загинув чоловік 1968 року народження. Також чоловік 1966 року народження потонув в озері "Шандора" у Бердичеві.

За даними управління лише з початку року на водоймах Житомирської області загинули вже 22 людини.

Управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації звертається до мешканців області з проханням дотримуватись правил безпеки під час купання та нагадує правила безпечної поведінки на воді.

• Купайтеся у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях.
  • Ніколи не плавайте наодинці, особливо, якщо не впевнені у своїх силах.
  • Не входьте у воду в стані алкогольного сп'яніння, алкоголь блокує нормальну діяльність головного мозку.
  • У воді слід знаходитися не більше 10-15 хвилин, при переохолодженні тіла можуть виникнути судоми.
  • Не допускайте грубих ігор на воді.
  • Не можна підпливати під тих, хто купається, "топити", подавати неправдиві сигнали про допомогу тощо.
  • Заходьте у воду повільно, дозволяючи тілу адаптуватися до зміни температури.
  • Не залишайте без нагляду біля води дітей, вони можуть оступитися, впасти, захлинутися водою.