Вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби

Дата: 19.07.2021 10:02

На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні

Дмитро Глушков інформує:

??????????????Станом на 20.07.2021 року з числа 5 189 жителів, які зареєстровані на території Семенівської громади декларацію з сімейним лікарем уклали 4 438 пацієнтів або близько 86%. Загальна кількість провакцинованих від COVID-19 складає 784 особи або понад 15% жителів громади, з яких: 1 дозу вакцини AstraZeneka отримали - 340 осіб; 2 дози вакцини AstraZeneka отримали - 190 осіб; 1 дозу вакцини CoronaVac отримали - 254 особи.

Нагадуємо????????

Кожен бажаючий захистити себе від COVID-19 може зареєструватись на вакцинацію за номером телефону: 093 51 51 551 (Elizabeth Apatova) або безпосередньо у свого сімейного лікаря: Глушкова Світлана Іванівна 0989287767, Слюсар Юрій Володимирович 0966249707, Глушков Дмитро Дмитрович 0983736447. Також можете звернутись безпосередньо в амбулаторію за адресою: с. Семенівка, вул. Героїв Майдану, 4.

Пам’ятаймо, що вакцинація — це єдиний ефективний спосіб захистити себе від коронавірусної хвороби.

Будьте нам здорові! ????

Наталія Семенюк ????