Розпорядженя.Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів з формування складу Молодіжної ради при виконавчому комітеті Семенівської сільської ради

Дата: 26.07.2021 17:05

сільського голови

від 23.07.2021 р.                                                                              № 178 -о

Про утворення ініціативної групи

з підготовки установчих зборів

З метою формування складу Молодіжної ради при виконавчому комітеті Семенівської сільської ради Бердичівського району Житомирської області відповідно до рішення п’ятої сесії  Семенівської сільської ради від 08 квітня 2021 року №205 «Про Молодіжну раду», керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», зобов’язую:

1.Утворити ініціативну групу з  підготовки та проведення установчих зборів з формування складу Молодіжної ради при виконавчому комітеті Семенівської сільської ради Бердичівського району Житомирської області  у складі:

- Швець Ігор

- Ріжко Леся

- Прохорова Оксана

- Нейкалюк Юлія

- Камінський Роман

- Мерзлікіна Аліна

- Лисак Аліна

- Гриневич Марина

- Апатова Єлизавета

- Блащук Катерина

- Кириця Анастасія

- Рубаносов Андрій

- Балюк Юрій

- Солом’яна Лариса

2. Ініціативній групі з  підготовки та проведення установчих зборів для обрання членів Молодіжної ради при виконавчому комітеті Семенівської сільської ради Бердичівського району Житомирської області організувати роботу та підготувати проведення установчих зборів 11 серпня 2021року.

3. Відділу освіти молоді та спорту Семенівської сільської ради надати відповідну організаційну допомогу ініціативній групі з  підготовки та проведення установчих зборів для обрання членів Молодіжної ради при виконавчому комітеті Семенівської сільської ради Бердичівського району Житомирської області.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на начальника відділу освіти молоді та спорту Семенівської сільської ради Балюка Ю.В..

Сільський  голова              (підпис існує)                    Наталія СЕМЕНЮК