Розпорядження. Про скликання позачергового чотирнадцятого засідання виконавчого комітету

Дата: 26.07.2021 17:10

сільського голови

від 26.07.2021 р.                                                                             №  179-о

Про скликання позачергового чотирнадцятого

засідання  виконавчого комітету

Керуючись пунктом 20 частини четвертої статті 42,  статтею 53 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»скликати позачергове чотирнадцяте засідання виконавчого комітету 27.07.2021 року  о 13 годині за адресою  с.Семенівка, вул.Героїв Майдану, 4,  (адмінприміщення, конференц -   зала).

I. На розгляд виконкому  внести наступне питання:

1.Про затвердження протоколу № 2 засідання комісії з питань забезпечення  дітей – сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа житлом та підтримки малих групових будинків

Доповідач:  Олена Рижко,  т.в.о. начальника Служби у справах дітей

II. Спеціалісту відділу організаційно-кадрової, правової роботи та з питань діловодства сільської ради Олесі Оленюк  опублікувати розпорядження на офіційному веб-сайті https://semenivsca-gromada.gov.ua/ Семенівської сільської ради та  повідомити членів виконавчого комітету  сільської ради, начальників відділів, завідувачів секторів сільської ради.

III. Учасники засідання при перебуванні в приміщенні за адресою  с.Семенівка, вул.Героїв Майдану, 4,  повинні дотримуватися міжособової дистанції та перебувати в засобах індивідуального захисту, зокрема респіратор або захисна маска, якщо ж всі присутні мають негативні результати тесту на COVID-19, який зроблений не більше як за 72 години, чи документ повного курсу вакцинації – обмеження не застосовуються.

VI. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова             (підпис існує)             Наталія СЕМЕНЮК