ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ ВИКОНАВЧОМУ КОМІТЕТІ СЕМЕНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дата: 27.07.2021 14:36

Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської сільської ради Бердичівського району Житомирської області ініціює проведення установчих зборів для формування Молодіжної ради.

Установчі збори проводяться відповідно до  Положення про Молодіжну раду при виконавчому комітеті Семенівської сільської ради, затвердженого рішенням сесії Семенівської сільської ради № 205 від 08.04.2021 року.

Вимоги до кандидата на членство в Молодіжній раді: до складу Молодіжної ради може увійти людина – член Семенівської громади, віком від 14 до 35 років, що постійно проживає на території громади.

Для участі в установчих зборах кандидати на членство в Молодіжній раді мають подати до ініціативної групи такі документи:

• Заяву, що додається;
  • копію паспорта громадянина України.

Кінцевий термін подання документів: 6 серпня 202року до 12:00 год.

Місце подання документів:  Житомирська  область, Бердичівський  район,

с. Семенівка, вул. Героїв Майдану, буд.4, відділ освіти, молоді та спорту.

Дата, місце початку проведення установчих зборів: с. Семенівка,

вул. Героїв Майдану, буд. 4, відділ освіти, молоді та спорту, 11 серпня 2021 року о 9:00 год.

Особа, яка уповноважена надавати інформацію та приймати документи: Балюк Юрій Васильович, начальник відділу освіти, молоді та спорту за адресою: с. Семенівка, вул. Героїв Майдану, буд. 4, відділ освіти, молоді та спорту.