В Семенівській громаді проведено конкурс «Людина Року 2020»

Дата: 30.07.2021 18:43

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Вперше в Семенівській громаді проведено конкурс «Людина Року 2020». Цей захід відбувся завдяки перемозі нашої громади у пітчингу проєктів соціальної дії за фінансової підтримки Європейської Комісії та Британської Ради.

Проєкт спрямований на позитивні соціальні зміни у громаді. Генераторем ідеї проведення заходу «Людина року 2020» стала Olena Ryzhko.

В конкурсі взяли участь представники різних сфер життєдіяльності, мешканці та вихідці з нашої громади, які мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні здобутки в розрізі оголошених номінацій та внесли значний вклад у формування соціально-економічного розвитку територіальної громади.

Наші номінанти:

?????????????Кращий працівник місцевого самоврядування - Олена ГОРТОВЛЮК.

??????????????????????Герої року -Дмитро Глушков та Ганна Нейкалюк.

???????????????????Нова генерація року - команда соціального шкільного підприємства "Школа природи" Красівської ЗОШ І-ІІІ ст.імені Ц.Л.Посудевського.

????Найбільший бюджетоформуючий платник податків - Валерій Лохман та ТОВ "Оператор ГТС України".

?????????????Аграрій року - Микола Климчук.

?????????????Діяч культури та мистецтва - Светлана Ващенко

?????????????Обдарованість року - Ігор Швець.

???????????Лідер медичної галузі - Світлана Глушкова та КНП "Центр ПЕРВИННОЇ медико-санітарної допомоги".

???????????????????Багатодітна родина року - родина Аніщенко - Гончарук

????Торгівельний заклад року - Светлана Гольштейн

?????????????Діяч освіти та науки - Наталія Яценко.

?????????????Роботодавець року - Олеся Казаков "interscalit ".

???????????Захисник року - Руслан Рода

????????Спортсмен року - Виталя Олишицкий

????????Лідер старостинського округу - Анатолій Білик

Вітаємо переможців, дякуємо за високу громадську активність, щирий патріотизм, за любов до громади ??????????

Захід нікого не залишив байдужим адже поряд з нами живуть і працюють унікальні люди.

Сильні разом??

Наші номінанти:

?????????????Кращий працівник місцевого самоврядування - Олена ГОРТОВЛЮК.

??????????????????????Герої року -Дмитро Глушков та Ганна Нейкалюк.

?????????????Аграрій року - Микола Климчук.

?????????????Діяч культури та мистецтва - Светлана Ващенко

?????????????Обдарованість року - Ігор Швець.

???????????????????Багатодітна родина року - родина Аніщенко - Гончарук

????Торгівельний заклад року - Светлана Гольштейн

?????????????Діяч освіти та науки - Наталія Яценко.

?????????????Роботодавець року - Олеся Казаков "interscalit ".

???????????Захисник року - Руслан Рода

????????Спортсмен року - Виталя Олишицкий