Вареник-фест

Дата: 31.07.2021 18:54

Фото без опису Фото без опису

На зображенні може бути: їжа та у приміщенні На зображенні може бути: 4 людини та люди стоять

Вареник-фест

????Душевне родинне свято об’єднало усю Семенівську громаду у дружньому колі із дзвінкою піснею, частуванням вареничків, обміну рецептами приготування українських смаколиків та життєвим колоритним гумором. Це був перший фестиваль вареників, який проводився у нашій громаді.

????З картоплею, сиром, капустою, зі шкварками, вишнями, малиною, абрикосами, і навіть з пшоном – на фестивалі вареників у селі Терехове ніхто не залишився голодним. Наші найкращі господині презентували власну творчість, частували гостей варениками та ділилися секретами приготування традиційних українських страв. А глядачі, в свою чергу, оплесками вітали талановитих артистів та дякували за гостинність Терехівському старостинському округу.

????А вам, сподобався Вареник-фест?