« Я – жінка, і Я – богиня!»

Дата: 21.08.2021 19:42

« Я – жінка, і Я – богиня!»

Таким епітетом охарактеризували себе жінки села Іванківці, які зібралися 19 серпня на організаційній зустрічі з соціальними працівниками.

Як було анонсовано раніше – з вересня місяця розпочнуться зустрічі групи взаємопідтримки жінок з дітьми, які опинилися у складній життєвій ситуації. Завдячуючи методичному супроводу Житомирського обласного центру соціальних служб, ми маємо можливість надавати нову соціальну послугу - активізувати жінок та створити для них умови підтримки і розвитку. Передбачається, що такі зустрічі стануть систематичними і допоможуть жінкам самостійно розвязувати власні питання, використовуючи як особистий досвід, так і чужий.

Статистика показує, що, незалежно від віку, професії, соціального статусу, місця проживання – більшість жінок потерпають від однакових проблем, вирішують однакові питання, опиняються в однакових кризових ситуаціях. Спільними зусиллями будемо шукати шляхи вирішення. За потреби, будуть запрошуватись спеціалісти вузьких профілів: психолог, юрист, працівники соціального захисту та інші.

Татьяна Носова

#сильні_разом