Розпорядження № 211-о "Про скликання  вісімнадцятого  засідання виконавчого комітету"

Дата: 03.09.2021 14:07

сільського голови

від 03.09.2021 р.                                                                             № 211 - о

Про скликання  вісімнадцятого  засідання

виконавчого комітету

Керуючись  ст. ст. 42, 53 Закону України « Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до рішення сесії  Семенівської сільської ради від 11.12.2020р. № 1 «Про затвердження Регламенту виконавчого комітету                           Семенівської сільської ради», враховуючи подані розробниками проекти рішень, зобов’язую:

I.Скликати вісімнадцяте засідання виконавчого комітету Семенівської сільської ради Бердичівського району Житомирської області.

II.Провести вісімнадцяте засідання виконавчого комітету сільської ради 16 вересня 2021 року  о 10-00 годині  у залі засідань в    адмінприміщенні за адресою:  с. Садки  вул. Центральна, 6, Бердичівського району, Житомирської області.

III.На розгляд виконавчого комітету  внести наступні питання:

1. Про схвалення проекту рішення сільської ради «Про внесення змін до   бюджету Семенівської сільської територіальної громади на 2021 рік»

Доповідач: Олена Баценюк, начальник відділу фінансів

2. Про затвердження мережі закладів загальної середньої освіти, класів та учнів Семенівської сільської ради на 2021-2022 навчальний рік

Доповідач: Юрій Балюк, начальник відділу освіти молоді та спорту

3. Про затвердження списків дітей, які проживають на території сільської

ради та яким на 1 вересня 2021 року виповнилось 5 років

Доповідач: Юрій Балюк, начальник відділу освіти молоді та спорту

4. Про стан справляння плати   за землю

Доповідач: Марина Царапаєва, заступник начальника відділу фінансів

5. Про організацію роботи  щодо запобіганню бездоглядності неповнолітніх на території сільської ради

Доповідач: Рижко Олена Людвігівна, т.в.о. начальника Служби у справах дітей

6. Про надання одноразової грошової допомоги  сім’ям, які потрапили в екстремальнуоситуацію                                                                                                                                     Доповідач: Олена Гортовлюк, секретар ради

7. Про надання одноразової грошової допомоги  учасникам бойових дій

Доповідач: Олена Гортовлюк, секретар ради

8. Про затвердження положення про уповноважену особу  з питань публічних закупівель

Доповідач:  Олена Баценюк, начальник відділу фінансів

9. Про внесення змін до Типової  інформаційної  картки  адміністративних послуг « надання субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-

комунальних послуг, придбання скрапленого газу,  твердого та рідкого пічного побутового палива»

Доповідач: Оксана Стефанович, завідувач сектору  соціального захисту населення

10. Про затвердження плану заходів з відзначення 1 жовтня Міжнародного дня громадян похилого віку та Дня ветерана на території Семенівської сільської ради

Доповідач: Тетяна Носова, завідувач Центру надання соціальних послуг

11. Різне

IV. Спеціалісту відділу організаційно-кадрової, правової та з питань діловодства сільської ради Олесі Оленюк  опублікувати розпорядження на офіційному веб-сайті https://semenivsca-gromada.gov.ua/ Семенівської сільської ради та  повідомити членів виконавчого комітету  сільської ради, начальників відділів, завідувачів секторів сільської ради, доповідачів.

V. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Сільський голова             підпис існує         Наталія СЕМЕНЮК