День фізкультури та спорту

Дата: 10.09.2021 13:35

Фото без опису

В Семенівській громаді на базі Красівського ліцею імені Посудевського пройшов Олімпійський урок приурочений до Дня фізичної культури і спорту, який цього року відзначають 11 вересня.

Спортивне заняття провели справжні чемпіони Юлія Олішевська і Слава Олішевський, яким висловлюємо щиру вдячність за таку хорошу справу!

Олімпійський тиждень і Всеукраїнський Олімпійський урок – це комплекс заходів, спрямованих на популяризацію спорту, здорового способу життя, розвиток Олімпійського руху в Україні. Олімпійський тиждень – спортивно-видовищний захід, спрямований на популяризацію спорту, здорового способу життя та олімпійського руху.

Протягом тижня діти ознайомились з історією та традиціями Олімпійських ігор сучасності, олімпійськими видами спорту, залучені до цікавих та активних спортивних заходів.

#всім_спорт ?