Сказ у Красівці

Дата: 20.09.2021 12:35

Фото без опису Фото без опису

На зображенні може бути: 3 людини та люди сидять На зображенні може бути: 2 людини, люди сидять та у приміщенні

Сказ у Красівці

20 вересня 2021 року відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Семенівській сільській раді. Причиною даного засідання став випадок захворювання собаки на сказ в населеному пункті Красівка, що підтверджується лабораторним дослідженням.

Заслухавши та обговориши інформацію щодо епізоотичної ситуації захворювання тварин на сказ на території Семенівської сільської ради, комісія вирішила: 1. Населений пункт с. Красівка Семенівської сільської ради з прилеглими до нього територіями оголосити неблагополучними по сказу; 2. Ввести в с. Красівка карантинні обмеження. 3. Встановити навколо с. Красівка Семенівської сільської ради загрозливу зону в радіусі 10 км. 4. Затвердити заходи по оздоровленню і профілактиці захворювань тварин на сказ в с. Красівка та загрозливої території.

До відома????

Сказ — це гостре інфекційне захворювання тварин і людини, спричинене нейротропним вірусом сказу (англ. Rabies virus) із роду Lyssavirus. Характеризується розвитком своєрідного енцефаліту зі стрімким пошкодженням центральної нервової системи. У разі зволікання з наданням квалфікованої медичної допомоги смерть неминуча.

Ігор Андрійчук ????