Оголошення про конкурс

Дата: 01.10.2021 12:24

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Виконавчий комітет Семенівської сільської ради оголошує конкурс з 08 жовтня 2021року  на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування:

• Завідувач сектору архітектури, містобудування, екології та комунальної власності.

Вимоги до кандидата:

- Вища  архітектурна освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра;

- вільне володіння державною мовою  (підтверджене  документом про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ  підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета(дисципліни),або державним сертифікатом про рівень володіння державною мовою,що видається Національною  комісією зі стандартів  державної мови);

- впевнене володіння основними принципами роботи на комп'ютері та  відповідними  програмними засобами;

- стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років. Стаж організаційної та професійної роботи за фахом у сфері архітектури  та комунальної власності не менше 5 років.

Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці за вакантною посадою надається спеціалістом відділу організаційно-кадрової, правової роботи та з питань діловодства Семенівської сільської ради за телефоном: 0983678309.

Для подачі документів для участі у конкурсі на заміщення вакантної посади звертатися  за  адресою: вул. Героїв Майдану,4, с.Семенівка Бердичів-ського району.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про проведення конкурсу.

Останній день прийому документів для участі в конкурсі 08 листопада 2021 року до 17.00.