Куточок щастя

Дата: 08.10.2021 13:50

Куточок щастя

Подолання негативних наслідків пандемії COVID-19 у Семенівській громаді вирішується різними методами. Один із них – профілактика професійного вигорання працівників шляхом проведення групових сеансів релаксації.

Першими та найактивнішими учасниками стали працівники Центру надання соціальних послуг. Завдяки створеній кімнаті психоемоційного розвантаження у них є можливість зануритися у сприятливу атмосферу, зняти стреси, обговорити болючі питання.

Такий «Куточок щастя» став можливим завдяки підтримці програми Британської ради та співфінансуванню сільської ради.

Сеанси релаксації проводяться щотижнево у середу, записатись можна за номером телефону 093 51 51 551. Місце проведення: с. Семенівка, вул. Героїв Майдану, буд. 4. Зустрічі проводить психолог Центру надання соціальних послуг Власенко Ірина.

Татьяна Носова