Початок опалювального сезону в комунальних закладах нашої громади

Дата: 19.10.2021 11:58

Немає опису світлини.

Шановні жителі Семенівськоі громади!

Маю вам повідомити про початок опалювального сезону в комунальних закладах нашої громади, оскільки впродовж останнього періоду в Україні встановилася досить прохолодна осіння погода.

Останнім часом стрімко дорожчає газ. Ціни на ринку газу постійно змінюється. Так, 30 вересня представники Кабінету міністрів, Офісу президента, «Нафтогазу», Асоціації міст України та Конгресу місцевих і регіональних влад підписали меморандум про врегулювання проблемних питань у сфері постачання тепла й гарячої води в опалювальному періоді 2021/2022 років.

Механізми реалізації меморандуму поки що відпрацьовуються. Всі наші установи докладають максимум зусиль щодо врегулювання болючих питань пов’язаних з теплопостачанням. Заборгованість по енергоносіях відсутня. Підключено школи, дитячі садочки, амбулаторії та ФАПи. Сьогодні заплановано підключення Хажинського ліцею і дошкільного закладу «Журавлик» (село Іванківці) де проводилось технічне переоснащення.

На даний момент вартість 1 куб. м. газу від Житомиргаз складає майже 37 грн. А тому, щоб заощадити бюджетні кошти та отримати менший тариф, маємо подати заяву аби стати клієнтом ГПК Нафтогаз. Для цього готуємо пакет відповідних документів. Економія та перехід на альтернативні джерела енергії - неминучі.

Маємо надію, що все буде добре!

Бережіть себе і своіх близьких!

Наталія Семенюк ????

#сильні_разом