ІІІ Фестиваль козацької пісні відбувся у селі Дубівка

Дата: 14.10.2021 17:59

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та на відкритому повітрі На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

ІІІ Фестиваль козацької пісні відбувся у селі Дубівка. Стало доброю традицією у день святої Покрови Пресвятої Богородиці, День захисника і захисниці України та День українського козацтва проводити цей захід.

???? Свято Покрови – найбільше свято для козаків, а козак – душа співоча. Пісня супроводжувала його повсюди. На території клубу села розмістилася глядацька зала. На сцені вирувало пісенне дійство, учасниками якого стали учнівська молодь та творчі колективи громади.

???????? Коли ж загриміли патріотичні козацькі пісні – нестримний патріотичний дух піднявся над учасниками фестивалю.

Фестиваль присвячено історії козацтва, яка була, є і буде для українського народу невичерпним джерелом, основою незламного патріотизму, безмежної жаги до свободи, боротьби за незалежність, національне самоствердження та любові до рідної землі.

???? Глядачі залюбки підспівували та дякували оплесками талановитим виконавцям за чудові пісні. Усіх присутніх частували козацьким кулешем, пловом та запашним чаєм із духмяних трав.

Наталія Семенюк ????