З’їзд голів громад «Сильна громада»

Дата: 22.10.2021 16:30

Фото без опису Немає опису світлини.

Немає опису світлини. Немає опису світлини.

Київ .З’їзд голів громад «Сильна громада».

Продуктивний день

Отримали нову інформацію та знання від спікерів

Поставити важливі та актуальні питання.

Першою виступила очільниця управління взаємодії з громадами Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України Бреславська Майя Євгенівна.

Говорили про безпеку громад та шерифів.

Наступний спікер з'їзду «Сильна громада» - заступниця Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Едуардівна Іонан, що підняла тему цифрової трансформації

Виступила заступниця Міністра розвитку громад та територій України Наталія Вікторівна Козловська.

Тема комплексного просторового планування зацікавила всіх учасників заходу та відкрила багато важливих питань.

На з'їзді обговорили бюджет 2022-2023 років з експерткою з фінансів Всеукраїнської асоціації громад Ольгою Вікторівною Базарною.

Про важливе фактами та цифрами.

Заступник Міністра аграрної політики Тарас Миколайович Висоцький, поділився важливими фактами про управління земельними ресурсами, зокрема про процедуру їх передання.

Виступив також перший заступник Голови Державного агентства розвитку туризму України Кирило Григорович Домбровський про розвиток туризму в Україні.

На завершення виступив Олександр Корнієнко перший заступник Голови Верховної Ради Украіни про субвенції «спроможний дитсадок», інфраструктурну, освітню та субвенції на питну воду в тд.