Зелена країна

Дата: 31.10.2021 15:16

Зелена країна

????Щодня протягом жовтня у населених пунктах Семенівської громади поводились заходи по озелененню. Вчора вони продовжились.

????Багато людей долучилися до акції з висадки дерев у рамках програми Президента «Зелена країна» та міжнародної ініціативи Greening of the Planet.

????Старанно працювали, висаджуючи молоденькі деревця та кущі, працівники старостатів, місцеві активісти, педагогічні і технічні працівники разом із вихованцями закладів освіти, а також наші жителі поблизу власних домівок .

????Акція «Зелена країна» - це неймовірно корисний та чудовий задум на благо громад, жителів усіх населених пунктів та всієї нашої України, а також усім, хто не пошкодував власних сил і часу задля того, щоб уберегти екосистему і примножити зелені шати нашого спільного дому – планети Земля.

??Друзі, поділився світлинами із власних фотоархівів для демонстрації участі в проекті ????????

Сильніші разом????????