Земельна комісія

Дата: 27.09.2021 15:30

Земельна комісія

Вчора, в рамках підготовки до проведення пленарного засідання чергової сесії Семенівської сільської ради, відбулось засідання постійної комісії з питань земельних відносин, будівництва та екології.

Нагадаємо, що до складу земельної комісії входять наступні депутати:

???????Голова:

Шеретун Микола Миколайович

Члени комісії:

????????? Коваль Геннадій Володимирович

????????? Панасюк Сергій Павлович

????????? Негребецький Валентин Юліанович

????????? Загоруйко Анна Василівна

????????? Грубенька Тетяна Олександрівна

????????? Залевський Володимир Вікторович

Депутатами попередньо було розглянуто наступні проекти рішень:

1. Про внесення змін до рішення сільської ради від 17.12.2019 р. №774 «Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Семенівської сільської ради на 2020-2022 роки» (зі змінами); 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам; 3. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу у приватну власність громадянам; 4. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам; 5. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність;

6. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам; 7. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною її цільового призначення у власність громадянину; 8. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо розроблення нормативної грошової оцінки земельної ділянки комунальної власності; 9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у приватну власність громадянам; 10. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної власності зі зміною її цільового призначення, з подальшою передачею у приватну власність громадянам;

11. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки комунальної власності за межами населених пунктів; 12. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянину Масану В.С.; 13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу у приватну власність громадянам; 14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки, реєстрацію комунальної власності та передачу в оренду земельної ділянки «Для розміщення та експлуатації інших технічних засобів зв’язку» за межами населеного пункту с. Великі Гадомці ПрАТ «Київстар»

15.Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації та реєстрація права комунальної власності на земельні ділянки;

16. Про надання дозволу на виготовлення звіту з експертно грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення ПП «Тонян»; 17. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок комунальної власності за межами населених пунктів; 18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та затвердження умов проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки; 19. Про передачу в оренду земельних ділянок; 20. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки зі зміною її цільового призначення у власність громадянам; 21. Різне.