Підсумковий форум кращих практик у рамках Програми підтримки сфери надання соціальних послуг в громадах організований Фондом міжнародної солідарності Solidarity Fund PL.

Дата: 09.12.2021 18:25

Фото без опису Фото без опису

Розпочав свою роботу підсумковий форум кращих практик у рамках Програми підтримки сфери надання соціальних послуг в громадах організований Фондом міжнародної солідарності Solidarity Fund PL.

З вітальним словом виступили: Рафал Дзєнцоловський – голова Фонду міжнародної солідарності Polish Aid Марек Куберський – в.о. директора Департаменту з питань співпраці задля розвитку МЗС Польщі, представник Посольство США в Києві. Аркадюш Кутек, Перший секретар Політичного відділу Посольства Республіки Польща в Україні , Павел Кост – керівник Представництва, Анастасія Чорногорська – заступниця керівника Представництва, Моніка Олув – старша спеціалістка – координаторка проєкту «Підтримка процесу децентралізації: розвиток компетенцій об’єднаних територіальних громад у сфері надання соціальних послуг»; Мірослав Ольчак експерт-консультант міжнародних проектів (Республіка Польща), Оксана Суліма представник Міністерства соціальної політики України, фахівці, експерти.

Найактивніші громади Украіни з Житомирської, Вінницької і Чернігівської областей, які мають кращі практики у наданні соціальних послуг і залюбки ними діляться. Розвиваємо країну разом. Вже сьогодні наша команда має показати власний досвід Семенівської громади. Сильніші разом??Вболіваймо разом????Розвиваймо громаду разом????