З Днем Семенівської територіальної громади!

Дата: 19.12.2021 13:48

На зображенні може бути: 11 людей, люди стоять та у приміщенні

ДОРОГА ГРОМАДО??????????

Щиро вітаю із нашим спільним святом –

Днем Семенівської територіальної громади!

До цього свята причетні як усі ті, хто п’ять років тому виборював право на її створення, так і ті, хто тихою невтомною працею любить свою землю та розвиває рідний край. Згуртувавшись, ми стали єдиною родиною, здатною бути справжніми господарями на своїй землі. І вже за короткий час маємо вагомі успіхи та досягнення.

Попри певні існуючі перешкоди, щоденно намагаємось розкривати сильні сторони нашої громади й використовувати кожну можливість для її розвитку!

У цей день хочу подякувати:

????кожному жителю громади, який вболіває за її розвиток, підтримує своєю вірою й надією, а також активною громадянською позицією;

????усім платникам податків (фізичним і юридичним особам), які наповнюють надходженнями місцевий бюджет, даючи нашій громаді сили для стійкого розвитку;

????депутатам, які відстоюють інтереси своїх виборців у раді, розсудливо і мудро приймають рішення та проявляють ініціативу у вирішенні актуальних проблем життєдіяльності громади;

????працівникам і посадовим особам місцевого самоврядування, які забезпечують реалізацію рішень ради й відповідально ставляться до виконання своїх обов’язків;

????усім релігійним громадам на території громади, які збагачують духовно, наближаючи до досягнення поставлених цілей.

Бажаю мирного неба, спокою, злагоди, добробуту. Добра вам усім, здоров’я, родинного затишку. Нехай у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії. Зичу всім Божого благословення, щастя та благополуччя, а також міцного здоров’я.

Нехай зростає та процвітає наша громада, нехай в неї буде яскраве та щасливе майбутнє????

СИЛЬНІШІ РАЗОМ??????