Правоохоронці не залишають поза увагою дитячі заклади Семенівської громади

Дата: 05.01.2022 14:41

Фото без опису Фото без опису

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та на відкритому повітрі На зображенні може бути: 2 людини, дитина, люди стоять та на відкритому повітрі

Сьогодні у малюків з Великонизгірецького дитячого садочку Золотий ключик (директор Наталя Римарчук) були особливі службові завдання: вправно приміряти поліцейське спорядження, позувати на камеру та пройти курси екстремального сидіння у службовому авто Поліція Житомирської області????

Правоохоронці не залишають поза увагою дитячі заклади Семенівської громади, а ми - безмежно їм вдячні за це???????? Олеся Чубоха

Поліцейські розповіли дітям про особливості роботи поліції, нагадали правила поведінки у стінах закладу та поза його межами. Під час візиту правоохоронців діти мали змогу оглянути службовий автомобіль, його оснащення????

Діти були в захваті не лише від автомобіля з проблисковими маячками на території садочку, а й від самих поліцейських, які проводили майстер-клас з правил дорожнього руху????

В кінці практичних занять діти ставили різноманітні питання своїм героям та фотографувались з ними????

Оченята наших малюків світяться від радості. Не виключено, що хтось із них обере в майбутньому професію поліцейського???????????

Хто зна?????

А ми мподіваємося на подальшу плідну співпрацю????