Тривають роботи з благоустрою на кладовищах

Дата: 03.01.2022 15:44

Фото без опису Фото без опису

Поки більшість жителів нашої Семенівської громади відпочиває у теплих домівках на кладовищах тривають роботи з благоустрою. Сьогодні можемо відзвітувати перед жителями Великих Низгірець і Нової Олександрівки про виконану роботу. Критику сприймаю, адже довелось зачекати. Щодо кладовища, то тут окрема тема. Самі жителі просили вирізати старі дерева, що руйнують пам’ятники. Дерева великі і видалити їх без фахових вмінь тут ніяк не можна. Дякуємо родині Руслана Ханенко за «ювелірну» роботу. Ми робимо, хоч і помалу, але власними силами. Запланували до зрізування дерев залучити місцевих жителів, бо майже в кожного з нас на кладовищі знаходяться могили рідних. Ставлення нашого суспільства до цвинтарів слугує об’єктивним мірилом його людяності та моралі. Бо більшість вважають, що має прибрати хтось, але не я. Запрошуємо долучитись до прибирання, адже у єдності сила.