Проведено практичне(показове) заняття з посадовими особами територіальних громад Бердичівського району (Гришковецька,Краснопільська,Швайківська,Райгородоцька)за темою «Робота пунктів збору територіальної громади(старостинського округу) по оповіщенню,

Дата: 11.02.2022 18:50

11 лютого 2022 року на базі Семенівської сільської ради Бердичівським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки вже вдруге за два останні роки проведено практичне(показове) заняття з посадовими особами територіальних громад Бердичівського району (Гришковецька,Краснопільська,Швайківська,Райгородоцька)за темою «Робота пунктів збору територіальної громади(старостинського округу) по оповіщенню, збору та поставки мобілізаційних ресурсів».

Приємно,що Семенівська громада і по військовому обліку попереду ????Знай наших????Дякую Ігор Андрійчук????

Завжди раді бачити колег .

Навчальні цілі досягнуто. Завдання виконано.

Дай Боже нам мирного неба над головою????